Vancouver’da Öğrenci Konaklamanın Tek Adresi – GEC Living

GEC Living Vancouver’da bulunan en büyük özel öğrenci konaklama ve rezidansıdır – GEC olarak en iyi eğitim deneyimini desteklemek için Metro Vancouver bölgesinde bilinen okullara yakın 4 rezidans sunuyoruz. Tamamen eşyalı apartman dairelerimizi aylık kiralayabilirsiniz. Ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi, ücretsiz elektrik, su, ısınma ve spor salonu gibi ek hizmetlerimiz daire fiyatlarımıza dahildir.

GEC Rezidanslarımıza yürüme mesafesi veya toplu taşıma ile yakın eğitim kurumları: University of British Columbia (UBC), Simon Fraser University (SFU), British Columbia Institute of Technology (BCIT), Langara College, ILSC ve ILAC.

Rezidanslarımız

GEC Viva: Vancouver Downtown’in (şehir merkezi) kalbinde tam 17 katli bir konaklama binası. Şehrin panoramik manzarası ve kuzey kıyılarına karşı yeni evinize merhaba deyin. Marketler, popüler kafe ve restaurantlar, müze ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde yaşayın.

Yakın Eğitim Kurumları: University of British Columbia, Simon Fraser University, University Canada West, Vancouver Film School, Greystone College ve bütün dil okulları (ILSC, ILAC, Kaplan International ve daha fazlası).


GEC Pearson: Vancouver’in en merkezi bölgelerinde yer alan GEC Pearson, hem Downtown Vancouver’a hem de Richmond’a çok yakın! Rezidansımızın hemen yanında bulunan Skytrain ile Canada Line üzerinden üniversitelere, alışveriş merkezlerine ve populer mekanlara dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

Yakın Eğitim Kurumları: University of British Columbia, Langara College, Kwantlen Polytechnic University


GEC Marine Gateway: Modern iç mimarisi ve verimli enerji kullanan teknolojisi ile şehrin en avantajları konumunda yer alıyor. Canada Line üzerinden giden Skytrain e sadece birkaç adim uzaklıkta. Richmond ve Vancouver’in en güzel mahallesinde yaşayın!

Yakın Eğitim Kurumları: University of British Columbia, Langara College, Kwantlen Polytechnic University


GEC Burnaby Heights: Burnaby mahallesinde hem merkezi hizmetlere ve yerel restoranlara hem de doğal yasama yakın rezidansımıza hosgeldiniz. Doğa yürüyüşlerini seviyorsanız, Burnaby Dağı ve Deer Gölüne 20 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Yakın Eğitim Kurumları: Simon Fraser University, British Columbia Institute of Technology ve LaSalle College


Konaklama Opsiyonları

Paylaşımlı Odalar

Dörtlü Paylaşımlı Oda: Stüdyo apartmanda 2 ayrı ranza yatak, 4 öğrenciyi misafir etmek üzere hazır. Apartmanın paylaşımlı alanları: Tam donanımlı mutfak, tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri her öğrencinin kullanımına aciktir. 4 öğrenci için en uygun fiyatlı ve ideal opsiyonumuzdur.

Ekonomi Paylaşımlı Oda: 2 odalı bir apartmanın bir odasında ranzalı yatak ile 2 öğrenciyi misafir etmek üzere hazır. Apartmanın paylaşımlı alanları: Tam donanımlı mutfak, tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri her öğrencinin kullanımına açıktır.

Standart Paylaşımlı Oda: 2 odalı bir apartmanın bir odasında 2 ayrı akıllı yatak öğrencilerimizi misafir etmek için hazır. Apartmanın paylaşımlı alanları: Tam donanımlı mutfak, tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri her öğrencinin kullanımına açıktır.

Premium Paylaşımlı Oda: 1 odalı bir apartmanın odasında tek ranza yatak ile 2 öğrenciyi misafir etmek üzere hazır. Apartmanın paylaşımlı alanları: tam donanımlı mutfak, tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri her öğrencinin kullanımına açıktır.


Özel Odalar

Özel Ayrılmış Oda: Stüdyo apartmanda bir oda, üst kısmı tavana değmeyen bir duvar ile ayrılır. Her öğrencinin kendine özel alanında özel akıllı yatağı bulunur. Apartmanın paylaşımlı alanları: Tam donanımlı mutfak, tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri her öğrencinin kullanımına açıktır. Bu opsiyon hem özel alan isteyip hem de düşük fiyatı tercih eden öğrencilerimiz için idealdir.

Özel Oda: 2 odalı bir dairede, tek kişilik özel oda. Apartmanın paylaşımlı alanları: Tam donanımlı mutfak, tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri öğrencinin kullanımına açıktır. Bu oda tipi, ortak bir dairede en fazla özel alanı sunar.


Özel Daireler

Stüdyo Daire: Mobilyalı dairemizde 1 akıllı yatak, tam donanımlı mutfak, tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri bulunuyor. Paylaşımlı olarak kullanılabilir.

1+1 Apartman: Mobilyalı 1+1 dairemizde tam donanımlı mutfak, tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri bulunuyor. 1 akıllı yatak veya 2 tek kişilik yatak opsiyonlarından birini seçebilirsiniz.

Premium Stüdyo: Mobilyalı dairemizde 1 adet çift kişilik yatak, tam donanımlı mutfak, tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri bulunuyor.

Premium 1+1: Mobilyalı 1+1 dairemizde 1 adet çift kişilik yatak, tam donanımlı mutfak, tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri bulunuyor.

Premium 2+1: Mobilyalı 2+1 dairemizde 2 adet çift kişilik yatak, tam donanımlı mutfak, 2 adet tuvalet, çamaşır ve kurutma makineleri bulunuyor.


Neden GEC?

Avantajlı Konum

GEC öğrenci yurtları, Vancouver’ın kapsamlı toplu taşıma ağı üzerinde merkezi yerlere yakın bir konuma sahiptir. GEC, sizi sınıflarınıza, arkadaşlarınıza ve Vancouver’ın sunduğu her şeye bağlar. UBC, SFU, BCIT, KPU, Langara College ve diğer okullara, yürüme ve toplu taşıma mesafesinde konumlarımızla GEC’nin neden yaşamak için en iyi yerlerden biri olduğunu deneyip kendiniz görmelisiniz.

Kolay Kiralama Secenekleri

GEC öğrenci yurtları, her yasam tarzını destekleyecek şekilde isler — İçe dönük bir kişiliğiniz mi var? Sessiz bir odayı tercih edebilirsiniz. Sosyal ve disa donuk musunuz? Kendiniz gibi canlı bir apartmanda yasayabilirsiniz. GEC’de, bir yıllık sözleşmeye bağlı kalmaya veya aile yanında konaklama ücretleriyle uğraşmaya gerek yok. Oda arkadaşı eşleştirme, aylık kiralama ve Vancouver’daki dört konumumuzda sunduğumuz değişik kiralama seçenekleriyle herkes için bir apartmanımız var!

Her Şey Dahil Hizmetler

GEC’de öğrenci konaklaması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kiralık ev arama, uzun sözleşmeler imzalama ve mobilya ve eşyalara fazladan para vermek zorunda kalmadan GEC öğrenci yurtları size tam bir paket sunar. Tüm ağır işleri biz yaptık. Aylık kiranıza yüksek hızlı sınırsız Wi-Fi, tüm hizmetler, spor salonu gibi ücretsiz olanaklar, haftalık temizlik ve destek hizmetleri dahildir.

Rezidans Yönetimi

GEC’nin tam zamanlı yönetim ekibi öğrenci konaklama sirasinda sorunsuz bir deneyim sağlamanız için çalışır. Öğrenci desteği, sosyal etkinlikler, ev temizliği, güvenlik ve bina bakimi hizmetlerimiz arasında yer alır. Ister yakın bir şehirden, ister farklı bir ülkeden geliyor olun, sanki yerel halktan biri gibi yasayabilirsiniz. O zaman şimdi okulunu seç, bavulunu hazırla ve gerisini bize bırak!


GEC’de apartman fiyatlarımızı öğrenmek ve daha fazla bilgi için reservations@gecliving.com